Konsultant infolinii Travel Assistance (bez sprzedaży)

 Firma:
AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.
 Místo pracoviště:
Ostrava, CZ
 Typ pracovního poměru:
Praca na cały etat
 Typ smluvního vztahu:
umowa o pracę
 Délka pracovního poměru:
Na czas określony
 Mzda:
28 000 - 30 000 CZK
 Benefity:
Kursy edukacyjne, szkolenia, Imprezy firmowe, Talony/dopłata do obiadów, Urlop 5 tygodni, Bonusy/premie, Dopłata do dojazdów, Korzystne pożyczki dla pracowników, Bufet w miejscu pracy, Dopłata do ubezpieczenia na życie/emerytalnego, Dopłata do aktywności sportowych/kulturalnych, Zniżka na produkty/usługi firmowe
 Požadované vzdělání:
Średnie lub techniczne z maturą
 Požadované jazyky:
en (Zaawansowany), pl (Biegły)
 Pozice vhodná pro:
Absolwent

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa infolinii: przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych klientów potrzebujących pomocy
  • weryfikacja danych klientów, zakresu ubezpieczenia oraz przysługujących świadczeń
  • organizacja pomocy przy użyciu naszej sieci usługodawców (np. zorganizowanie wizyty w placówce medycznej lub wizyty domowej lekarza pierwszego kontaktu za granicą)
  • współpraca z zagranicznymi filiami Grupy AXA Partners

Nasze wymagania:

  • Język polski na poziomie ojczystym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (znajomość języka angielskiego zostanie zweryfikowana podczas wstępnej rozmowy telefonicznej)
  • Znajomość języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub innych języków obcych na poziomie umożliwiającym komunikację będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Chęć pracy w trybie hybrydowym: 3 dni Home Office, 2 dni stacjonarnie z biura w Ostrawie (konieczność dojazdu)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dyspozycyjność i elastyczność (praca zmianowa + 2 weekendy pracujące w miesiącu)
  • Umiejętność samodzielnej organizacji swojej pracy
  • Obsługa pakietu MS Office

To oferujemy:

  • Możliwość wyboru benefitu: prywatna opieka medyczna / karta Multisport / karta przedpłacona - 100 zł netto miesięcznie, oferowana po 3 miesiącach

  • Karta lunchowa - 27 zł za dzień pracy

  • Dodatek za pracę w systemie home office - 140 zł netto miesięcznie, od pierwszego dnia

  • Bezpłatne roczne ubezpieczenie turystyczne AXA Partners w najwyższym wariancie - oferowane po 3 miesiącach

  • Bezpłatne ubezpieczenie grupowe i zniżki na inne produkty ubezpieczeniowe AXA - oferowane po 3 miesiącach

  • Zniżki na produkty i usługi partnerów biznesowych i dostawców firmy - oferowane po 3 miesiącach

  • Bezpłatne kursy e-learningowe

  • Bezpłatne napoje w miejscu pracy

Nasz Dział HR znajduje się w Czechach (gdzie również znajduje się nasze biuro) - dlatego też pierwszy kontakt z Kandydatem odbędzie się w j. angielskim.

Dołącz do firmy, która pomaga chronić lasy! W AXA Partners sadzimy drzewo za każdego nowego pracownika (z umową na czas nieokreślony).

O společnosti AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

V České republice poskytuje AXA ASSISTANCE svým klientům produkty asistenčního pojištění. Smyslem produktů AXA ASSISTANCE je usnadnit život klientům, jejich rodinám anebo firmám a pomoci jim řešit jejich každodenní problémy, zejména při cestování, provozování motorových vozidel, při haváriích v domácnosti nebo v oblasti právních vztahů či zdraví. Při poskytování služeb se zaměřuje zejména na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Klient AXA ASSISTANCE dostává pojistné plnění zpravidla ve formě služeb při zavolání na asistenční linku. Pracovníci asistenční služby jsou k dispozici 24 hod. denně. Důraz je kladen na efektivitu řešení i na individuální a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi.
Díky mezinárodní síti poboček a operačních středisek nabízí AXA ASSISTANCE pomoc v jakémkoli místě na světě.
zobrazit více

Mám o pozici zájem

W celach rekrutacji na to stanowisko spółka AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., REGON: 25695215, Hvězdova 1689/2a, Praha, Nusle jako administrator będzie przetwarzać dostarczone przez Pana/Panią (lub uzyskane ze źródeł publicznych) dane osobowe zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (UE) 2016/679. Przetwarzanie danych osobowych będzie wykonywała dla administratora spółka Alma Career Czechia s.r.o., Regon: 264 41 381, za pośrednictwem swoich systemów elektronicznych.
By replying to this advertisement, you provide the controller with your personal data for the purposes and the duration of the selection procedure. In connection with processing your data, you have the respective right (i) to access the data, (ii) to rectify inaccurate or to complete incomplete data, (iii) to delete the data if it is no longer needed for the purposes for which it has been collected or processed, or if it has been collected illegally, (iv) to limit the data processing in special cases, (v) to transfer the data, (vi) to object to the data processing which will therefore be terminated, unless there are serious legitimate grounds for processing which outweigh your interests, rights, and freedoms, especially if the reason is an enforcement of legal claims, and (vii) to contact The Office for Personal Data Protection and (viii) withdraw consent where the processing is based on consent. Further information on data processing by Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, ID No. 264 41 381, is available at https://almacareer.com/gdpr.
zobrazit podmínky
Odesláním souhlasíte s podmínkami používání