Project Manager Digital

 Firma:
Wunderman
 Místo pracoviště:
Nádražní, Praha-Praha 5, Česko

Největší reklamní agentura v Čechách, společnost Wunderman hledá do svého týmu PROJEKTOVÉHO MANAŽERA pro řízení výroby webových stránek a realizaci digitálních kampaní.

POPIS POZICE

  • Vedení digitálních projektů a zodpovědnost za jejich kompletní realizaci
  • Aktivní spolupráce při přípravě digitálních strategií
  • Plánování kapacit, řízení externích dodavatelů, odpovědnost za rozpočet projektu
  • Odpovědnost za dodání projektu v naplánovaném čase a kvalitě
  • Odborné konzultace pro ostatní oddělení

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe minimálně 3 roky na podobné pozici, zkušenosti s vedením projektů jako jsou velké digitální reklamní kampaně nebo webové stránky větších firem
  • Špičkové znalosti online prostředí včetně integrací sociálních sítí
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Klíčové vlastnosti jsou samostatnost, spolehlivost, důslednost a chladná hlava v krizových situacích
  • Schopnost pracovat v týmu společně s kreativci a account managery
  • Pokročilá znalost práce s produkty MS Office
  • Anglický jazyk na střední úrovni

NABÍZÍME:

  • Zajímavá a tvůrčí práce
  • Práci pro prestižní klienty v největší agentuře na českém trhu
  • Podporu pro vzdělávání a výuku angličtiny
  • Neformální pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Motivující ohodnocení a zaměstnanecké výhody
  • Dobrá dostupnost na MHD
  • Firemní laptop
  • Mobilní telefon
  • Vzdělávací a rozvojové aktivity
  • Stravenky
  • Narozeninový dárek
  • Firemní oslavy
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Masáže na pracovišti

O společnosti Wunderman

Wunderman

Jsme součástí mezinárodní sítě Wunderman a současně největší marketingová agentura na českém trhu.
Naše kořeny sahají k samotnému počátku direct marketingu. Principem naší práce je analýza dostupných dat a důkladné porozumění zákazníkovi. Na něm je založena kreativní, přímá a relevantní komunikace, často využívající chytrých digitálních řešení. Výsledkem je reklama, která prodává a zaplatí se.
Zobrazit více

Mám o pozici zájem

zobrazit podmínky