AUTOKLEMPÍŘ (M/Ž), AutoPalace Spořilov

 Firma:
Auto Palace Group
 Místo pracoviště:
Na Chodovci 2457/1, 14100 Praha - Záběhlice, CZ
 Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
 Typ smluvního vztahu:
pracovní smlouva
 Délka pracovního poměru:
Na dobu neurčitou
 Mzda:
40 000 - 70 000 Kč
 Benefity:
Závodní stravování, Možnost si napracovat hodiny, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Kafetérie, Sleva na firemní výrobky/služby
 Požadované vzdělání:
Vzdělání není podstatné
 Požadované jazyky:
cs (Pokročilá)
 Pozice vhodná pro:
Absolvent

Koho k nám do týmu v AutoPalace potřebujeme a hledáme?

Pokud chcete svou práci dělat tak, abyste na ni mohl být pyšný/á, u nás pro to budete mít ty nejlepší podmínky – certifikovaná, špičkově vybavená klempírna.

Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a nadšení pro to, co dělají. Vzdělání nebo praxe v automotive oboru je však nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu sk B.

Co budete dělat?

  • montáž a demontáž částí motorových vozidel,
  • oprava karoserie, zaváření,
  • vyrovnávání a broušení karoserie,
  • kontrola geometrie karoserie.

Naše certifikovaná karosárna je multi značková, takže máte jedinečnou možnost naučit se postupy a technologie všech našich značek.

A pokud jste na začátku kariéry, ale chcete se stát ostříleným profíkem, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje karosářské/klempířské práce.

Výsledkem Vaší práce bude spokojenost našich zákazníků i kolegů.

Jaký bude Váš tým?

V šestičlenné partě klempířů, rozdělené na dva týmy, narazíte na zkušené bardy s mnohaletou praxí i zapálené nováčky v oboru. V čele každého týmu stojí mistr a tomu všemu velí Tomáš, horkokrevný srdcař, šéf klempírny a lakovny. Každý z těchhle chlapíků má vlastní pracovní místo, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím včetně kompletní technologie. Koncentrovaná zkušenost a praxe funguje jako studnice vědomostí pro každého, kdo má zájem a chuť se učit.

Co nabízíme?

  • Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví ve firmě, kde vládne přátelská atmosféra
  • Férové mzdové ohodnocení (dle odevzdané práce, tedy je to ve Vašich rukou)
  • Pracoviště vybavené těmi nejmodernějšími technologiemi
  • Měsíční příspěvek na benefitní kartu (6 000,-/rok)
  • Možnost MultiSport karty
  • Vstupenky na akce, jejímž jsme sponzorem / partnerem
  • Pracovní oděv, který Vám pravidelně vyčistíme
  • Příspěvek na stravování (99,-/den)
  • Pojistku "blbostku"
  • Osobní růst - pravidelná odborná školení
  • Po roce zaměstnání 5. týden dovolené
  • Využít můžete také slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží

V neposlední řadě: cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

O společnosti Auto Palace Group

Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace
Group
je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a
představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s
automobily. Prodáváme a servisujeme automobily celkem 20 značek – v dealerských
centrech v Čechách od Karlových Varů po Brno a v dalších dvou v Bratislavě.

Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte
se k nim!

zobrazit více

Mám o pozici zájem

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou společnosti AutoBinck Car Distribution International s.r.o., Auto Palace Spořilov s.r.o., AutoBinck Real Estate CZ, M Motors CZ s.r.o., Auto Palace Butovice s.r.o., Auto Palace Vysočany s.r.o., Auto Palace Brno s.r.o., Auto Palace Bratislava s.r.o., Auto Palace Panónska s.r.o., Auto Palace Západ s.r.o., M Motors SK s.r.o., AB MOTORS CZ s.r.o., jakožto společní správci, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost Alma Career Czechia s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů.
Společní správci: AutoPalace Group s.r.o. se sídlem: Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4, IČ: 26445069; Auto Palace Spořilov s.r.o. se sídlem: Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4, IČ: 48591149; AutoBinck Real Estate CZ se sídlem: Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4, IČ: 17048052; M Motors CZ s.r.o. se sídlem: Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4, IČ: 27192636; Auto Palace Butovice s.r.o. se sídlem: Bucharova 16, 155 00 Praha 5, IČ: 25689401; Auto Palace Vysočany s.r.o. se sídlem: Na Chodovci 2457/1, Záběhlice, 141 00 Praha 4, IČ: 08882371; Auto Palace Brno s.r.o. se sídlem: Řípská 22, 627 00 Brno, IČ: 44012748; Auto Palace Bratislava s.r.o. se sídlem: Vajnorská 136/C, 831 04 Bratislava, IČ: 17320712; Auto Palace Panónska s.r.o. se sídlem: Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava, IČ: 35808641, Auto Palace Západ s.r.o. se sídlem: Chebská 361/55, Dvory, 360 06 Karlovy Vary, IČ: 09339299., M Motors SK s.r.o., IČO: 35 908 238, Panónska cesta 33, Bratislava 851 04, AB MOTORS CZ s.r.o., IČO: 17233399, Na Chodovci 2457/1, Záběhlice, 141 00 Praha 4. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností Alma Career Czechia s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů, e-mail: DPO-CZ@almacareer.com, resp. jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.
zobrazit podmínky
Odesláním souhlasíte s podmínkami používání