Junior Account Manager

 Firma:
Wunderman
 Místo pracoviště:
Nádražní 762/32, 15000 Praha - Smíchov, CZ
 Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
 Typ smluvního vztahu:
pracovní smlouva
 Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
 Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
 Požadované jazyky:
Angličtina (Středně pokročilá)

POPIS POZICE

* Samostatné vedení projektů, každodenní komunikace s klienty
* Práce s off-line a on-line kampaněmi
* Samostatné zadávání zakázek dalším oddělením agentury (kreativa, digital, DTP) a kontrola jejich výstupů
* Vedení týmu spolupracovníků
* Zajištění včasného dodání kvalitních výstupů klientům
* Příprava timingů realizace zakázek a souvisejících rozpočtů
* Administrativa, reporting
* Komunikace v anglickém jazyce

POŽADUJEME

* Zkušenosti s realizací on-line i off-line kampaní
* Zkušenosti se zadávání zakázek do kreativního oddělení – samostatné psaní kreativních briefů
* Prezentační dovednosti
* Komunikativní znalost AJ
* Praxe v reklamní agentuře výhodou

NABÍZÍME

* Podporu pro vzdělávání a výuku angličtiny
* Neformální pracovní prostředí
* Flexibilní pracovní dobu
* Motivující ohodnocení a zaměstnanecké výhody
* Firemní laptop
* Mobilní telefon
* Vzdělávací a rozvojové aktivity
* Stravenky
* Firemní oslavy
* Občerstvení na pracovišti zdarma
* Masáže na pracovišti

O společnosti Wunderman

Wunderman

Jsme součástí mezinárodní sítě Wunderman a současně největší marketingová agentura na českém trhu.
Naše kořeny sahají k samotnému počátku direct marketingu. Principem naší práce je analýza dostupných dat a důkladné porozumění zákazníkovi. Na něm je založena kreativní, přímá a relevantní komunikace, často využívající chytrých digitálních řešení. Výsledkem je reklama, která prodává a zaplatí se.
Zobrazit více

Mám o pozici zájem

zobrazit podmínky