Junior Digital Project Manager

 Firma:
Wunderman
 Místo pracoviště:
Nádražní 762/32, 15000 Praha - Smíchov, CZ
 Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
 Typ smluvního vztahu:
pracovní smlouva
 Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Children-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
 Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
 Požadované jazyky:
Angličtina (Středně pokročilá)

POPIS POZICE

• Spoluvedení vývojářských projektů, webů a webových aplikací, jejich správa a optimalizace
• Návrh řešení, řízení jejich realizace a kontrola kvality výstupů
• Spolupráce s ostatními odděleními napříč agenturou (kreativa, vývoj, UX, IT)
• Tvorba timingů a budgetů a jejich kontrola
• Podílení se na rozvoji věrnostního programu
• Přímá komunikace s klientem ohledně přidělených projektů

POŽADUJEME

• Zájem o digitál a marketing – zájem o „ty internety“
• Pečlivost, spolehlivost a samostatnost
• Organizační a komunikační dovednosti
• Analytické uvažování
• Ochotu se učit
• Znalost práce s MS Office
• Anglický jazyk na střední úrovni
• SŠ/VŠ vzdělání

NABÍZÍME

• Podporu pro vzdělávání a výuku angličtiny
• Neformální pracovní prostředí
• Flexibilní pracovní dobu
• Motivující ohodnocení a zaměstnanecké výhody
• Vzdělávací a rozvojové aktivity.
• Slevy na kulturní akce
• Narozeninový dárek
• Firemní oslavy
• Občerstvení na pracovišti zdarma (ovoce, zelenina, sušenky, káva, čaj, limo)
• Masáže na pracovišti s 50% slevou
• 25 dnů dovolené

O společnosti Wunderman

Wunderman

Jsme součástí mezinárodní sítě Wunderman a současně největší marketingová agentura na českém trhu.
Naše kořeny sahají k samotnému počátku direct marketingu. Principem naší práce je analýza dostupných dat a důkladné porozumění zákazníkovi. Na něm je založena kreativní, přímá a relevantní komunikace, často využívající chytrých digitálních řešení. Výsledkem je reklama, která prodává a zaplatí se.
Zobrazit více

Mám o pozici zájem

zobrazit podmínky