Fullstack vývojář PHP

 Firma:
Wunderman
 Místo pracoviště:
Nádražní 762/32, Praha-Smíchov, Česko

POPIS POZICE

  • Nový kolega se bude podílet na vývoji nových aplikací (frontend, backend) a webových stránek pro naše prestižní klienty.

POŽADUJEME

  • Vemi dobrá znalost PHP 5, OOP
  • Velmi dobrá znalost Nette Framework, případně dalších PHP frameworku
  • Znalost HTML5, CSS3, Javascript, Jquery
  • Základní znalost SQL jazyka a správy databází (MySQL a MSSQL)
  • Znalost Git, Gulp, Node.js, ES6 výhodou
  • Schopnost orientace v cizím kódu a analytické myšlení
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s vedením menšího týmu/projektu výhodou
  • Jakékoliv další znalosti v oboru jsou vítány

NABÍZÍME

  • Firemní laptop
  • Mobilní telefon
  • Vzdělávací a rozvojové aktivity
  • Stravenky
  • Narozeninový dárek vytočený na Kole štěstí (po ukončení zkušební doby)
  • Firemní oslavy a lyžování v Alpách
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Multisport kartu
  • Masáže na pracovišti

O společnosti Wunderman

Wunderman

Jsme součástí mezinárodní sítě Wunderman a současně největší marketingová agentura na českém trhu.
Naše kořeny sahají k samotnému počátku direct marketingu. Principem naší práce je analýza dostupných dat a důkladné porozumění zákazníkovi. Na něm je založena kreativní, přímá a relevantní komunikace, často využívající chytrých digitálních řešení. Výsledkem je reklama, která prodává a zaplatí se.
Zobrazit více

Mám o pozici zájem

zobrazit podmínky