Senior Account Manager

 Firma:
Wunderman
 Místo pracoviště:
Nádražní 762/32, 15000 Praha - Smíchov
 Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
 Typ smluvního vztahu:
pracovní smlouva
 Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
 Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

POPIS POZICE

* Dělat reklamu a marketing tak, aby každá kampaň vygenerovala zisk
* Doporučovat klientům agentury inovativní marketingové přístupy a zajistit uvnitř agentury jejich realizaci a vyhodnocení.
* Řídit realizaci projektů: Zadávat zakázky ostatním oddělením, přebírat a schvalovat výstupy ostatních oddělení
* Zajišťovat včasné a bezchybné naplnění požadavků klienta

POŽADUJEME

* Minimálně čtyřletou zkušenost z oblasti reklamy či marketingu u mezinárodní firmy či firmy z top 100 reklamních zadavatelů v ČR
* Zkušenost s řízením vlastního týmu
* Znalost CRM výhodou
* Praxe s realizací online projektů a projektů v sociálních médiích
* Výborná znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
* Angličtina – výborná znalost odborné konverzace
* Obchodní talent, přirozená kreativita a hlavně selský rozum
* Týmový duch a schopnost práce pod tlakem

NABÍZÍME

* Firemní laptop
* Mobilní telefon
* Vzdělávací a rozvojové aktivity
* Lekce angličtiny
* Stravenky
* Narozeninový dárek
* Firemní oslavy
* Multisport karta
* Masáže na pracovišti

O společnosti Wunderman

Wunderman

Jsme součástí mezinárodní sítě Wunderman a současně největší marketingová agentura na českém trhu.
Naše kořeny sahají k samotnému počátku direct marketingu. Principem naší práce je analýza dostupných dat a důkladné porozumění zákazníkovi. Na něm je založena kreativní, přímá a relevantní komunikace, často využívající chytrých digitálních řešení. Výsledkem je reklama, která prodává a zaplatí se.
Zobrazit více

Mám o pozici zájem

zobrazit podmínky